menu

April Aromatics Erdenstern přírodní parfém
search
  • April Aromatics Erdenstern přírodní parfém

April Aromatics Erdenstern přírodní parfém

Erdenstern neboli Hvězda Země zpřítomňuje mysetérium Avalonu, posvátného místa mezi světy bohů a smrtelníků. Symbolizuje vzájemné propojení a navazuje kontakt mezi těmito dvěma světy. Její světlo se zachvívá mezi hustým listovím mystických krajin. Maskulinní složka se v ní prolíná s femininní, stavají se jedním a spolu povstávají silami Přírody. 

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

4 199 Kč
S DPH
Varianta: 30 ml
  • 4 199 Kč
  • 290 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

botanical musk, botanical ambergris accord, tonka bean, cacao, opoponax, vetiver, tobacco

April Aromatics
APA012
789464813684
close

Oblíbené produkty