menu

Inlight Sada vzorečků Maternity Care
search
  • Inlight Sada vzorečků Maternity Care

Inlight Sada vzorečků Maternity Care

Vyzkoušejte si úžasnou pětici cenově zvýhodněných vzorečků, které přinášejí ideální péči o nastávající maminky i jejich miminka. Vysoká koncentrace bylin a olejů obsažená v bylinných balzámech a olejích je ideální k hýčkání citlivé pokožky dětí, péči o kůži během těhotenství, jako prevence vzniku strií i ke zmírnění již existujících strií. Sada obsahuje: Inlight Bio tělové máslo 2 ml, Inlight Bio balzám na nohy 2 ml, Inlight Bio Soothing balzám na podrážděnou pokožku 1 ml, Inlight Bio dětský olej do koupele 1,5 ml a Inlight Bio dětský olej na obličej a tělo 1,5 ml.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 3499Kč DÁREK ZDARMA - produkt Inlight či Vielö dle nabídky.

129 Kč
S DPH
Varianta: 5 ks
  • 129 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Hýčkejte nejen své miminko, ale i samy sebe! Zejména během mateřství je pro nás ženy přirozené pečovat o druhé, pomáhat a zvládat mnoho věcí. Ale i v tomto hektickém tempu si zasloužíme zastavit se, strávit čas samy se sebou a načerpat zpátky ztracenou energii. Díky setu cenově zvýhodněných vzorečků 100% bio kosmetiky Inlight můžete dopřát tu nejjemnější péči vašemu miminku a zároveň si samy vychutnat dokonalý wellness rituál v pohodlí domova. Po příjemné sprše si dopřejte hebkou péči Bio tělového másla a Bio balzámu na nohy, které aplikujte na dosud navlhčenou pokožku. Po krátké chvilce odpočinku plné blahodárných vůní, které příznivě působí na psychiku, se budete cítit jako znovuzrozené.

  • obsahuje 5 vzorečků za zvýhodněnou cenu
  • vyhovovuje i té nejcitlivější pokožce všech věkových kategorií
  • produkty malé rodinné firmy sídlící v britském Cornwallu
  • vyrobeny ručně na základě vlastní dlouho vyvíjené receptury
  • zcela bez parabenů, SLS, ropných derivátů, ftalátů, syntetických vůní atd.
  • 100% BIO, šetrné k člověku i přírodě, ekologické balení

Ve voňavém balíčku 100% bio kosmetiky Inlight najdete:

Inlight Bio tělové máslo 2ml

Inlight Bio balzám na nohy 2ml

Inlight Bio Soothing balzám na podrážděnou pokožku 1ml

Inlight Bio dětský olej do koupele 1,5ml

Inlight Bio dětský olej na obličej a tělo 1,5ml

Inlight
INL071
close

Oblíbené produkty