menu

Plantes & Parfums Dámská toaletní voda Cedre Blanc
search
  • Plantes & Parfums Dámská toaletní voda Cedre Blanc

Plantes et Parfums Dámská toaletní voda Cedre Blanc

Toaletní voda Cedre Blanc / Bílý cedr je silnou vůní mocného cedru, kašmírového dřeva, kůže a ambry s nótami kardamomu a šafránu. Exotická kompozice jako by zvala na návštěvu dalekých krajů.

  • Hlava: bergamot - levandule
  • Srdce: kardamom - šafrán - lesní plody - kašmír
  • Základ: dřevité akordy - kůže - ambra
617 Kč
S DPH
Varianta: 100 ml

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Kolekce přírodních toaletních vod TIMELESS prošla inovací a přináší ještě kouzelnější varianty oblíbených vůní stejně jako některé nové úžasné kousky. Je oslavou francouzské Provence a jejích rostlin, hraje si ale i s mnoha exotickými ingrediencemi. Navazuje na staroslavnou tradici jihofrancouzských mistrů parfumářů, jejichž umění úspěšně přenáší do nové doby.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na dobře prokrvená místa jako zápěstí či krk, což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

ALCOHOL DENAT. (80% VOL.), AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL

Plantes et Parfums
PPP623
3424090982010
close

Oblíbené produkty