menu

April Aromatics Precious Woods přírodní parfém
search
  • April Aromatics Precious Woods přírodní parfém

April Aromatics Precious Woods přírodní parfém

Tato kompozice vznikla po cestě Tanji do Indie. Zemitou vůní, nasládlou a plnou dřevitých tónů odráží indický deštný les, nad nímž se právě přehnala bouře s lijákem. Precious Woods dokže zároveň stimulovat i postavit nohama na zem, stejně jako procházka zelenajícím se lesem. Milují ji ženy i muži.

Ke každé objednávce April Aromatics nad 2999Kč obdržíte zdarma 2,5ml vzorek parfému dle Vašeho výběru! Volba vzorku Vám bude nabídnuta v procesu objednávky.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

4 199 Kč
S DPH
Varianta: 30 ml
  • 4 199 Kč
  • 290 Kč

Vůně je posílena krystaly marmarošského diamantu.

Niche parfémy April Aromatics jsou jednoznačně určeny těm, kdo umí ocenit originalitu, unikátní a naprosto prvotřídní ingredience a nebojí se vystoupit z davu. Jejich vůně jsou výrazné a přirozeně těžší než u běžných toaletních vod. Je nutné dát jim prostor a čas se rozvinout do plné podoby, než je bude možné náležitě vychutnat. Jejich kvality rozpoznají především sebevědomé osobnosti, které se už dávno posunuly za úroveň masových, reklamou hojně propagovaných syntetických mixů.

Kompozice: Cederwoos Virginia, Cedarwood Atlas, Cedarwood (Himalaya), Cistus, White Sage, Vetiver, Patchouli Indonesia, Tagets, Lavendel, Dynamon, Oakwood, Pine, Budda Wood, Oakmoss, Sandalwood.

Použití

  • Kdykoliv podle chuti a potřeby.
  • Aplikujte zejména na pulsní body - dobře prokrvená místa jako zápěstí, krk, místa za ušima či v loketní jamce což napomáhá vůni v rozvinutí a šíření se. Parfém nerozmazávejte a neroztírejte prsty.
  • Nevystavujte místa, kde byl aplikován parfém, přímému slunci.

SLOŽENÍ INCI

Organic Alcohol, Aqua, Parfum (Fragrance, přírodní původ), Limonene, Linalool

April Aromatics
APA005
789464813714
close

Oblíbené produkty