menu

Herzlack Olej na křehké nehty s jojobou a arganem
search
  • Herzlack Olej na křehké nehty s jojobou a arganem
  • Olej na křehké nehty s jojobou a arganem
  • Olej na křehké nehty s jojobou a arganem

Herzlack Olej na křehké nehty s jojobou a arganem

Posilující péče pro křehké a lámavé nehty v podobě prvotřídní směsi jojobového a arganového oleje obohacené o vitamín E. Vyživuje, hydratuje a ozdravuje nehtové lůžko a kůžičku a celkově činí nehet zdravějším a silnějším. Působí účinněji néž krém, protože díky své konzistenci pronikne lépe do nehtu i okolní kůže. Je vhodné mít tento olej vždy po ruce v kabelce.

315 Kč
S DPH
Varianta: 6 ml

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Netoxické laky na nehty HERZLACK si téměř jistě najdou alespoň malé místečko v srdci každé milovnice přírodního půvabu. Jsou jednoduše nádherné. A také prosté 15 běžně používaných složek poškozujících zdraví či přírodu, veganské, samozřejmě netestované na zvířatech a vyráběné s německou pečlivostí. Herzlack píše svůj vlastní poutavý příběh plný kvalitních a okouzlujících pigmentů a jemné vůně zeleného čaje, která je pro jeho laky i další produkty taktéž charakteristická. Už pouhý pohled na flakonky s jejich překrásně barevným obsahem dokáže docela spolehlivě zrychlit tep a často vede k urputnému vnitřnímu boji, po kterém z mnoha lákavých odstínů sáhnout.

A tak jen na okraj, abychom nerušili při výběru, podotkneme, že laky této značky jsou opravdu velice bezpečné a také přívětivé k životnímu prostředí. Nenarazíte v nich ani na kapku formaldehydu nebo toluenu, které patří k tomu nejhoršímu, co se v běžných lacích obvykle nachází, seznam nepřítomných škodlivin je však mnohem delší. Až si tedy budete líčit nehty svou novou oblíbenou barvou, nemusíte mít ani strach ani výčitky svědomí, že se chováte nezodpovědně k sobě či ostatním.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

Použití

  • Aplikujte malé množství oleje na nehtové lůžko a okolí.
  • Pro nejlepší účinek doporučujeme používat po umytí rukou před spaním.
  • Chraňte před sluncem a uchovávejte při teplotě do 25°C.

Složení INCI

Simmondsia Chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Parfum: Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Herzlack
HZL004
close

Oblíbené produkty