menu

Lak na nehty 15 Free - Růžové odstíny
search
  • Lak na nehty 15 Free - Růžové odstíny
  • Lak na nehty 15 Free - Růžové odstíny
  • Lak na nehty 15 Free - Růžové odstíny

Herzlack Lak na nehty 15 Free

Veganský lak na nehty s přírodním tzv. 15 Free složením. Toto označení vypovídá, že neobsahuje 15 v běžných lacích užívaných složek, které jsou toxické a škodlivé zdraví nebo přírodnímu prostředí. Vedle naprosto úžasné palety barev vás proto překvapí příjemná lehká vůně zcela odlišná od zápachu známého u klasických laků. Na nehtu vytváří jednolitou barevnou vrstvu bez šmouh a je dostatečně odolný. Jednoduše naprostá srdcovka.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

335 Kč
S DPH
Varianta: 103 Magnolia
Varianta: 11 ml
  • 335 Kč

I když je nehet tvrdý, absorbuje překvapivé množství látek obsažených v barevném laku. Ještě citlivější je jemná kůžička kolem nehtu a nehtového lůžka. Z tohoto důvodu velmi záleží na tom, co lak obsahuje, a v případě mnoha výrobků to opravdu nejsou ingredience, které bychom chtěli mít v těle. 

Produkty Herzlack neobsahují ftaláty, toluen, xyleny, kafr, formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, etyl tosylamidy, trifenyl fosfáty (TPHP), kalafunu, organohalogenní sloučeniny (AOX), parabeny, silikony, eugenol, benzofenony a žádné složky pocházející ze zvířat.

Kromě bohatého výběru laků se třpytkami nabízí Herzlack také řadu klasických jednobarevných laků:

Použití

  • Pro nejlepší výsledek doporučujeme aplikovat před a po barvení podkladový a svrchní lak Herzlack.
  • Pro odstranění laku je k dispozici velmi jemný odlakovač stejné značky.

Složení INCI

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid, Neopentyl Glycol, Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Saccharoseacetatisobutyrat, Diacetone Alcohol, Styrene / Acrylates Copolymer, Silica, Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phosphoric Acid, +/- CI: 77891, 74260, 21108, 77000, Parfum: Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Herzlack
HZL020
4260627642038
close

Oblíbené produkty