menu

ODYSKIN

ODYSKIN

Get the Glam

Odyskin věří, že si zasloužíte nejlepší péči! Proto se snaží vytvářet ty nejlepší opalovací produkty ve všech ohledech. Věří také, že co je dobré pro vás, je dobré také pro ostatní a dobré pro planetu. Výrobky této značky jsou proto bez plastů a bez škodlivých chemikálií.

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Důvod, proč vývoj opalovacího krému Odyskin trval tak dlouho, je ten, že jeho tvůrci nechtěli dělat kompromisy v žádné ze složek. Při výběru byli velmi přísní a vyřadili vše, co by mohlo být škodlivé pro člověka nebo přírodní prostředí. Všechny přípravky obsahují minimálně 99% přírodních složek. Mléko po opalování a opalovací krém SPF30 mají na Yuka hodnocení 100/100 a na INCI beauty hodnocení vyšší než 18,5. Krém na opalování SPF50 je na Yuka hodnocen 90/100 a na INCI beauty má skóre 18,2.

Značka dělá maximum pro to, aby snížila uhlíkovou stopu v každém kroku našeho dodavatelského řetězce od laboratoří až k vašim dveřím. Pevně věří, že na každém kroku záleží. To je důvod, proč je vymyšlena tak, aby byla téměř 100% bez plastů. Inovativně přistoupila k balení a opalovací krémy umístila do hliníkových tub a skleněných nádobek. Všechny kartonové obaly jsou kompostovatelné.

Odyskin si pečlivě vybírá partnery i podle místa působení. Všechny výrobky jsou vyvíjeny, vyráběny a baleny ve Francii. Obaly pocházejí plně z Evropy a ingredience také, všeude kde je to možné.

close

Oblíbené produkty