menu

Omorfia

Omorfia

Krásná a tajemná Omorfia (což je také význam tohoto slova v řečtině) přišla na svět v Česku. Je hmatatelným důkazem, že trend přírodní kosmetiky se u nás už nejen dobře uchytil, ale že se stáváme zemí, která je schopna ho sama rozvíjet a posunovat dál.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Vynikající kvalita bio olejů a dalších ingrediencí pro její přípravu je samozřejmostí, co však u této značky jednoznačně stojí za zdůraznění je vůně. Všechny její produkty voní skutečně kouzelně, byly totiž vytvořeny s ohledem na aromaterapeutický účinek.

Jedním z jejich účinků je proto schopnost uvolnit psychické napětí, dodat pocit klidu a víru ve správný směr. Sama podstata Omorfie je silně spjata s pozitivním myšlením a rituálem péče o sebe samu. Obaly jednotlivých přípravků nesou afirmace, v jejichž duchu byly ručně připraveny a které shrnují smysl a cíl každého jednoho z nich. Nejde jen o prázdná slova, mají připomenout, že zastavit se v každodenním shonu a věnovat klidnou chvilku sobě a svým potřebám je dnes důležitější a vzácnější než kdy dřív.

Dalším výrazným znakem značky je balení v dózách z tmavého skla. To je nejen elegantní, ale také vysoce praktické, protože nejlépe chrání hodnotný obsah před degradací vlivem slunečního záření. I v tomto se tedy Omorfia drží nejnovějších poznatků a postupů. Stejně krásnou a praktickou pomůckou jsou špachtličky z dubového dřeva, jež zabraňují kontaminaci obsahu a pomůžou ho udržet déle ve správné kvalitě. 

close

Oblíbené produkty