menu

Be.bare life

Be.bare life

Jihoafrická manufaktura be.bare life nám do každodenního života přináší ekologičtější a etičtější volby. Svými tuhými šampony a kondicionéry sleduje dva důležité cíle současně, a to omezení spotřeby plastů a snížení plýtvání vodou. Umělohmotných obalů se zbavila úplně, což je vysoce záslužný počin na cestě k čistější a krásnější planetě.

Druh produktu

Druh produktu

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Její přínos k šetření vodou není možná hned tak patrný, ale přesto je nezanedbatelný. Asi 90% objemu bežného šamponu či vlasového balzámu totiž tvoří právě voda, be.bare ji ale ve svých produktech vůbec nepotřebuje. Přesto, a nebo právě proto, je jejich pěna nádherně bohatá a kuxusní díky mnoha kvalitním a unikátním ingrediencím. Svými účinky se mohou přitom směle měřit s těmi nejkvalitnějšími klasickými výrobky.

Veškeré produkty Be.bare jsou bez SLS/SLES, parabenů, ftalátů a syntetické parfemace. Svým vyváženým pH nenarušují harmonii pokožky hlavy, kterou nedráždí a nevysušují. Vytvářejí bohatou krémovou pěnu, a to snadno a rychle. Jejich nádherné vonné variace jsou ryzím dílem přírodních éterických olejů.

close

Oblíbené produkty