menu

Cannor

Cannor

Česká značka Cannor dokazuje, že si společnost začíná lépe uvědomovat, jaká léčivá síla se skrývá v konopí při jeho správném využití. Sama si pěstuje své technické konopí, jak jinak než v bio kvalitě, z nějž si za studena lisuje prvotřídní konopný olej a získává kanabinoidy neboli CBD, CBG a další.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes k nákupu produktů Cannor v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - produkt Cannor dle nabídky.

Tyto konopné produkty jsou zcela jedinečným zdrojem mastných kyselin, vitamínů a antioxidantů, čímž se pro pleť stávají čímsi blízkým elixíru mládí.

Mnoho z nás už si doslova na vlastní kůži ověřilo vynikající účinek konopných produktů na velmi citlivou a exematickou pleť. Je proto jen dobře, že takové produkty nemusíme připravovat už jen potajnu doma, ale můžeme si je opatřit v profesionální kvalitě u specializovaných výrobců. Ti dokáží přirozené účinky konopí maximálně zužitkovat díky optimálním postupům extrakce oleje a CBD z rostlin a semen a často ještě znásobit přidáním dalších bioaktivních rostlinných složek. Prudce rostoucí obliba konopné kosmetiky tak přivedla na svět Cannor, který se na oplátku ze všech sil snaží její rozvoj dále urychlit a vylepšit.

close

Oblíbené produkty