menu

O'o Hawaii

O'o Hawaii

Get the Glam

Nadpozemskou O'o Hawaii vytvořila odbornice na integrativní výživu Holly Hardingová s ohledem na svůj vlastní surfařský životní styl. Navrhla proto svoji značku tak, aby nevyžadovala složité procedury a při jednouché každodenní rutině dokázala uzdravit i pokožku silně poškozenou sluncem, větrem a suchým podnebím.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Koncepce O'o Hawaii vychází z přesvědčení, že ženy by se neměly vzdávat svého životního stylu ve jménu péče o pleť. Proto i když jsou přípravky O'o Hawaii komplexní svým složením a účinkem, samotná rutina jejich správné aplikace je velmi zjednodušená a snadno použitelná pro všechny typy pleti. Protože navíc touží po kráse zodpovědné, jsou všechny charakteristické receptury značky založené na ingrediencích z geneticky nemodifikovaných rostlin, vegetariánské a přirozeně netestované na zvířatech.

A tak stejně jako úchvatné volání havajského ptáka ʻōʻō, i ingredience O'o Hawaii přínáší krásu nejen pro výsledky, jichž umí dosáhnout, ale i pro způsob jejich pěstování. Přispívají k ochraně a zlepšení kvality všech typů pleti, zejména pleti poškozené UV zářením. Základem této vysoce exkluzivní značky jsou antioxidanty z rostlin pěstovaných na Havaji v půdě bohaté na živiny a sopečný popel obsažené v produktech v podobě unikátních Triple Boosting Complexů™, a dále skutečné přírodní krystaly.

close

Oblíbené produkty