menu

Eco by Sonya

Eco by Sonya

Příběh luxusních opalovacích prostředků Eco by Sonya začíná u jedné australské single matky - říkejme jí Sonya, protože se tak jmenuje - jíž těžké zásahy osudu přiměly změnit pohled na svůj život. A jak se ukázalo, změna v životě vlastním nakonec vedla k tomu, že začala pozitivně ovlivňovat i životy ostatních.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Klíčovou roli hrálo objevení melanomu u její sestry. Odtud už pak vedla vlastně docela logická cesta k zájmu o bezpečné, přírodní prostředky, které by neubližovaly pokožce, a dále k výrobě takových kosmetických přípravků pod vlastní značkou.

Dnes patří Eco by Sonya celosvětově k uznávané špičce ve svém oboru, jímž se staly především přírodní opalovací a samoopalovací krémy a mléka. Kromě mnoha ocenění pro jednotlivé produkty stojí za zmínku, že byly prvními svého druhu s australskou bio certifikací, jsou plně veganské a akreditované Toxic Free organizací Safe Cosmetics Australia.

Mezinárodní úspěch umožnil společnosti stát se také donátorem řady charitativních organizací a projektů. Úžasný pocit ze skutečně jedinečných výrobků této značky tak ještě umocní vědomí, že jejich užíváním pomáháte mnoha potřebným lidem a chráníte přírodu, dnes tak zranitelnou.

close

Oblíbené produkty