menu

Zuii Organic

Zuii Organic

Get the Glam

Seznamte se s velvyslankyní slunné Austrálie na poli bio dekorativní kosmetiky, její excelencí Zuii Organic. Lze jednoduše prohlásit, že této luxusní kosmetice nechybí nic. Myslí na všechna přání, která ženy při krášlení mají, a bohatě je uspokojuje bohatou paletou produktů a barev.

Řada

Řada

Druh produktu

Druh produktu

Certifikace

Certifikace

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Její jedinečné receptury vycházejí především ze zpracování okvětních lístků růže, jasmínu a heřmánku, není proto přehnané říci, že používat make-up Zuii je jako pokrývat si tvář květinami.

Další čistě přírodní ingredience (všechny v BIO kvalitě) poskytují pleti všestrannou péči, vyživují a ošetřují ji. To vše bez sebemenšího množství syntetických a škodlivých látek; parabeny, nanočástice, mastek a další tato značka naprosto nepřipouští (dosvědčují certifikáty BDIH a COSMOS). Třešničkou na dortu Zuii je vůně. Intenzivní vůně květin, která zaplaví smysly po aplikaci třeba i jen rtěnky. Zkuste a nechte se unést, ale pozor, Zuii je návyková.

close

Oblíbené produkty