menu

Aeos Skincare Energising Conditioner - Přírodní energizující biodynamický elixír s třezalkou, růží a tekutými drahokamy
search
  • Aeos Skincare Energising Conditioner - Přírodní energizující biodynamický elixír s třezalkou, růží a tekutými drahokamy
  • Aeos Skincare Energising Conditioner - Přírodní energizující biodynamický elixír s třezalkou, růží a tekutými drahokamy

Aeos Skincare Energising Conditioner - Přírodní energizující biodynamický elixír s třezalkou, růží a tekutými drahokamy

Energising Conditioner

Vyjímečný elixír s prvotřídním hydratačním, zklidňujícím a zvláčňujícím účinkem, jehož kvality dokládají ocenění z veletrhů. Nabitý silami biodynamických rostlinných extraktů proniká hluboko do pleti a harmonizuje ji do stavu přirozené rovnováhy. Přestože ji pokryje závojem účinných složek, nezanechá na ní ani stopu mastnoty. Výtažek z bílé břízy podporuje jeho vstřebávání a zvyšuje tak jeho efekt.

1 190 Kč
S DPH
Varianta: 30 ml
  • 1 190 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

AEOS je složeninou z počátečních písmen slov active - energized - organic - skincare. "Aktivní" jsou rostlinné extrakty, přírodní oleje a enzymy, jež mu dodávají vysokou účinnost, jelikož jsou produktem pokročilého biodynamického zemědělství. "Energizace" označuje sofistikovaný proces, jenž rozšiřuje působnost každého použitého prvku z živé přírody. Za účelem energizace obsahují produkty Aeos spagyrické esence vzácných kamenů, které vznikají v průběhu 12 měsíců jako výsledek transformace těchto polodrahokamů do formy tinktury, již dokáže tělo vstřebat a zužitkovat. Kombinace kamenů pak vede k synergii jejich sil a působení a obohacení rostlinných složek.

Organický přirozeně odkazuje k bio zemědělství, jež produkuje potřebné rostlinné ingredience. Maximální možné množství jich pochází z Shire Farm, biodynamické farmě nesoucí certifikaci Demeter. Veškeré suroviny, které nelze získat na této farmě, pochází z jiných podobných farem držících se stejných biodynamických principů. Takto pěstované rostliny jsou odolnější a vykazují vyšší účinnost, poskytují tedy nejlepší možný materiál pro přípravu nejkvalitnějších kosmetických prostředků.

Skincare neboli péče o pleť je konečným cílem toho všeho. U značky Aeos se vždy pohybuje na samé špici aktuálního vývoje. Spagyrické tinktury, vlnové formy barev, purifikace vody a biodynamická produkce ingrediencí posouvají její výsledky na zcela novou úroveň. Dokáže proto významně přispět ke zlepšení kvality vašeho života zatímco zachovává kvalitu života naší milované přírody.

Inlight

Objevte svůj ryzí půvab

Obsahuje spagyrické tinktury těchto vzácných kamenů: ametyst, charoit, chryzopras, smaragd, opál, křemen, tyrkys.

Spagyrické tinktury jsou tekuté formy polodrahokamů a krystalů připravované dle tradičníchh alchymických postupů. Jejich příprava probíhá postupně v průběhu až jednoho roku a využívá synergii jednotlivých prvků, čímž získávají obrovskou energetickou aktivitu. Tyto tinktury umocňují efekt produktů tím, že pozitivně ovlivňují duševní i tělesné rozpoložení.

Použití

  • Malé množství elixíru vklepejte konečky prstů do pokožky obličeje a krku.
  • Veškeré produkty Aeos jsou vysoce koncentrované, postačí proto opravdu malé množství.

Složení INCI

Aqua (Water), Glycerine (Plant derived), Leuconostoc (Radish Root) Ferment Filtrate, Coco Glucoside, Rosa Alba (Rose) Flower Extract, Rosa Canina (Rosehip) Extract, Alcohol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Xanthan Gum, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Glyceryl Cocoate, L-Arginine, Triticum Spelta (Spelt) Seed Oil, Betula Pendula (Birch) Bark Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Potassium Sorbate, Hypericum Perforatum (St John's Wort) Herb Extract, Citric Acid, Potassium Sorbate, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Citral

* složka z certifikované bio rostlinné produkce

Aeos Skincare
AES002
close

Oblíbené produkty