menu

Codex Labs I Love You Soap Duo
search
  • Codex Labs I Love You Soap Duo
  • I Love You Soap Duo
  • I Love You Soap Duo
  • I Love You Soap Duo
  • I Love You Soap Duo

Codex Labs I Love You Soap Duo

Vyjádřete lásku pohodovým a voňavým způsobem s mýdlovým duem, které nádherně jemně očistí pokožku díky francouzským jílům a postará se o její vyživení bohatým podílem rostlinných olejů.

540 Kč
S DPH
Varianta: 2 ks

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

Použití

  • Kdykoliv dle potřeby a chuti.

Složení INCI

Shea Butter, Olive Oil, Castor Oil, French Pink Clays, Lemon Tea Tree, Matico

Codex Labs
COD021
5391523528948
close

Oblíbené produkty