menu

Codex Labs Antü Fine Lines & Dull Skin Set
search
  • Codex Labs Antü Fine Lines & Dull Skin Set

Codex Labs Antü Fine Lines & Dull Skin Set

Trio, které vyplňuje, vyhlazuje, hloubkově hydratuje a obnovuje integritu kožní bariéry, pro oživení mdlé, stárnoucí pleti: rozjasňující mlha pro instantní podporu pleti okamžitě hydratuje a zároveň pomocí ovocných kyselin šetrně exfoliuje, sérum bohaté na antioxidanty obnoví kožní bariéru a hustotu pleti, a noční krém plný antioxidantů nakonec pleť hloubkově hydratuje, vyhladí její texturu a zvýší obsah kolagenu. Ideální pro citlivou nebo lupénkou sužovanou pleť v období menopauzy.

3 190 Kč
S DPH
Varianta: 3 ks

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

close

Oblíbené produkty