menu

Codex Labs Shaant Oily Skin Set
search
  • Codex Labs Shaant Oily Skin Set

Codex Labs Shaant Oily Skin Set

Trio, které snižuje mastnotu, čistí a stahuje rozšířené póry, odstraňuje odumřelé kožní buňky a snižuje zarudnutí pleti: pěnový cleanser šetrně pročišťuje póry a odstraňuje přebytečný kožní maz, zjemňující tonikum hydratuje, zklidňuje a stahuje póry, krém pro regulaci kožního mazu zlepšuje obměnu pleti a zároveň snižuje tvorbu séba v průběhu dne a konečně, naše jílová maska hloubkově čistí, vyhlazuje a snižuje zarudnutí pleti. Ideální pro mastnou pleť se sklonem k akné.

2 540 Kč
S DPH
Varianta: 3 ks
  • 2 540 Kč

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Codex Labs je vědecky založená biotechnologická společnost, která se zabývá podporou mikrobiomu a vývojem produktů s klinicky ověřenými, jednoznačnými účinky na pleť. Jejím posláním je spojit etnobotaniku a biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a vytvořit nový standard: rostlinnou biotech beauty.

Zakladatelka Codex Beauty, Dr. Barbara Paldus, se narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity. Jako vědkyně věří v data a biotechnologie. Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barb vytvořila řadu, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

CodexLabs

Objevte svůj ryzí půvab

close

Oblíbené produkty