menu

Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser
search
  • Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser
  • Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser
  • Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser
  • Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser

Eco by Sonya Čistící pleťový gel - Super Citrus Cleanser

Úžasná kombinace organicky certifikovaného Aloe Vera, kaviárové limetky a citronové trávy hloubkově čistí pleť a přirozeně napomáhá k její regeneraci. Jemná a sjednocená pleť díky aloe vera + citrónová tráva + kaviárová limetka. Tato kombinace je anti-bakteriální a napomáhá k hojení a čištění pórů. Skvělý odličovač make-upu. Dokonale jej odstraní a pleť připraví k regeneraci ve spánku.

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

850 Kč
S DPH
Varianta: 200 ml
  • 850 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

Úžasná kombinace organicky certifikovaného Aloe Vera, kaviárové limetky a citronové trávy hloubkově čistí pleť a přirozeně napomáhá k její regeneraci. Tato kombinace je intenzivně anti-bakteriální a napomáhá k hojení a čištění pórů.


Dokonale odstraní make-up a nečistoty a pleť připraví k následné regeneraci ve spánku.

Tento citrusový čistící gel byl vytvořen pro všechny typy pleti! Díky tomu, že složení je nabito pouze organickými a přírodními ingrediencemi, které spolu v kombinaci pracují v harmonii a jsou čistou péčí vaši pokožku.

Použití

  • Vhodný pro všechny typy pleti, doporučujeme mít v koupelně dostupný pro všechny členy rodiny.

Složení INCI

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural Coco-glucoside (Sugar Derived)**, Organic Glycerin (Vegetable Derived)*, Water**, Natural Sodium Levulinate (Plant Derived)**, Natural Sodium Anisate (Plant Derived)**, Organic Lemongrass Oil*, Organic Orange Peel Oil*, Natural Potassium Sorbate (Berry Fruit Derived)**, Natural Xanthan Gum (Sugar Derived)**, Natural Sodium Alginate (Plant Derived)**, Natural Alcohol (Sugar Cane Derived)**, Australian Round Lime**, Australian Caviar Lime**, Australian Desert Lime**, Citral (Citrus Fruit Derived)**, Geraniol (Plant Derived)**, Limonene (Fruit Derived)**

* složka z certifikované bio rostlinné produkce

** přírodní složka

Eco by Sonya
EBS012
close

Oblíbené produkty