menu

  • -30%
Florascent Aqua Orientalis Bahou
search
  • Florascent Aqua Orientalis Bahou

Florascent AQUA ORIENTALIS Bahou

Bahou, esence Orientu. V jeho horkém slunci mísí myrha a pryskyřice opoponax své těžce opojné páry s vůní exotického koření roztodivných barev. Mámení smyslů dokonává hřejivý santal líně se přetahující s kadidlem.

1 149 Kč
804 Kč Sleva 30%
S DPH
Varianta: 30 ml

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

  • Hlava: kurkuma - šafrán - hřebíček
  • Srdce: opoponax - myrha
  • Základ: santalové dřevo - kadidlo

Určení vůně: toaletní voda unisex

Toaletní vody Florascent navazují na samotné kořeny evropské výroby parfémů. Jsou dítětem mistra Rolanda Tentuniana, v jehož rukách vnikají skutečná umělecká díla tohoto oboru. Jejich působivé vůně jsou nádherným přírodním výtvorem z květových vod a esenciálních olejů. Do flakonů jsou plněny ručně jako před staletími, papírové obaly jsou také dílem ruční produkce.

Použití

  • Vůně se hodí zejména pro období podzimu a zimy. 

Složení INCI

ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Benzyl alcohol, Anise alcohol, Benzyl salicylate, Isoeugenol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia prunastri extract

Florascent
FLS102
4260070288722
close

Oblíbené produkty