menu

Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska
search
  • Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska
  • Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska
  • Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska
  • Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska

Leahlani Skincare Mermaid Mask - čistící a obnovující superfood maska

Tato božská havajská maska je absolutním bestsellerem značky! Maska, která dokáže všechno! Čistit, vyživovat, obnovovat, hydratovat a rozjasnit! Plná až po okraj hojivou havajskou spirulinou, surovým medem, prémiovou chlorelou a esenciálními oleji podporujícími cirkulaci, čímž doplňují každou buňku. Výsledkem je krásná rozzářená pleť. Neskutečně příjemná maska, kterou si právem zamilovává každý kdo ji vyzkouší.

1 075 Kč
S DPH
Varianta: 50 ml
  • 1 075 Kč
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Základem je čistý raw havajský med, který funguje jako zvlhčovadlo, které do pokožky přitahuje vlhkost. Surový med obsahuje jemné alfa-hydroxykyseliny, které pomáhají zesvětlit pleť a dokonce i tonus pokožky - pomáhají snižovat flíčky a vrásky, které se věkem vyskytují.
Maska obsahuje cenný bio-aktivní rakytníkový olej, má obrovskou koncentraci vitamínu C, kterou poskytuje dostatečnou antioxidační ochranu, pomáhá posilovat kolagen v pokožce a zmírní vzhled vrásek.

Superfood čisticí maska, která je plná antioxidantů a díky medu krásně zklidňuje! Vyrobená z půdy a nektarů na Havaji. Tato zelená krása pomůže vyživit, vyjasnit, vyčistit, zjemnit a obnovit pleť.

Vyjímečná maska, která nedokáže zklamat!

Její hluboká, smaragdová barva pochází ze dvou výživově nabitých surovin, organické chlorely a organické spiruliny. Našli jsme ty nejkrásnější zdroje pěstování těchto dvou superfood krás!
Naše spirulina pochází z farmy na nedotčeném pobřeží Havaje, která čerpá z přírodních zdrojů, které ji obklopují - hojné teplé sluneční světlo, čistá voda z hloubky oceánu a 100% čerstvá vodu z havajských pramenů. Spirulina je pěstována v biologické bezpečné zóně.
Používáme nejčistší zdroj organické chlorely na planetě, která je pěstována ve venkovních bazénech pod slunečním svitem, díky specifickým procesům (contains cell walls that are "opened" or "cracked") chrání živiny a zvyšuje vstřebávání.

Mermaid Maska je superfood pro všechny typy pleti. Dopřává léčivý a vyjímečný zážitek úplně každému!

Použití

  • Jedná se o hustější masku se základem božského medu, vždy ji promíchejte špachtlí nebo lžičkou aby se všechny ingredience společně zaktivovaly a zajistily tak největší efekt pro vaši krásu. Čajovou lžičku plnou masky vložte do dlaně. Přidejte několik kapiček vody a emulgujte prsty.
  • Jemně masírujte na vlhkou pokožku, dokud ji rovnoměrně nenanesete.
  • 5-10 minut si uživejte její vůni a účinnost.
  • Opláchněte vodou a sledujte co se s pletí děje.

Složení INCI

Honey (Hawaiian Raw Honey), *Arthrospira Platensis (Spirulina) Extract, Illite (Montmorillonite Clay), Kaolin (Sea Clay), *Chlorella Vulgaris (Chlorella) Powder, *Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, *Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Leuconostoc Ferment Filtrate, Aqua, Dunaliella Salina (green microalgae) Extract, Ormenis Multicaulis (Chamomile) Flower Oil, Anthemis Nobilis (Wild Chamomile) Flower Oil, Monarda Fistulosa (Bee Balm), Pelargonium Graveolens (Geranium) Leaf Oil, Cymbopogon Martinii (Palma Rosa) Herb Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) Flower, Cananga Odorata (var.Genuana Ylang Ylang) Flower Oil, Rosa Demascena (Rose) Flower Oil, Nelumbo Nucifera (Lotus, White) Flower Extract, Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil, Beeswax (Honey Absolute), Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Vanilla Planifolia Bean Extract

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

** wild-harvested (divoce rostoucí) složka

Leahlani Skincare
LEH018
close

Oblíbené produkty