menu

Plantes & Parfums Vonná svíčka Fleur de Coton
search
  • Plantes & Parfums Vonná svíčka Fleur de Coton

Plantes et Parfums Vonná svíčka Fleur de Coton

Ručně vyrobená aromatická svíčka Květy bavlny ze 100% sójového oleje, která nádherně provoní váš domov a dodá mu hřejivou, skutečně domáckou atmosféru. Květ bavlníku, který jí dal název, se mísí s nótami kosatce a hedvábí v okouzlující ódě na delikátnost.

  • Hlava: jahoda, accord vert
  • Srdce: pivoňka, květy bavlny, fialka, lesní jahoda
  • Základ: heliotrop, cedr, bílé pižmo
428 Kč
S DPH
Varianta: 180 g
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Svíčka je bez parafínu, její knot je z čisté bavlny. Vydrží hořet přibližně 15 hodin.

Aromatické svíčky Plantes & Parfums jsou produktem tradiční ruční výroby v Provence. Jejich složení z čistě rostlinného tuku zaručuje, že při hoření nevzniká škodlivý kouř (a ani nepříjemný zápach) jako u svíček parafínových, proto jsou pro domácnost ideální. Další výhoda sójového oleje spočívá v pomalém hoření, takže svíčka vydrží přinášet radost a pohodu nečekaně dlouho.

Použití

  • Při prvním použití nechte svíčku hořet nejméně 2 hodiny a nezhášejte ji, dokud se všechen vosk na horním povrchu nerozpustí. Knot udržujte na délce 0.5-1 cm. 

SLOŽENÍ INCI

Hydrogenated soybean oil, Parfum (Fragrance)

Plantes et Parfums
PPP409
3424090702212
close

Oblíbené produkty