menu

Plantes & Parfums Vonná svíčka Nuit Impériale
search
  • Plantes & Parfums Vonná svíčka Nuit Impériale

Plantes et Parfums Vonná svíčka Nuit Impériale

Ručně vyrobená aromatická svíčka Císařská noc ze 100% sójového oleje, která nádherně provoní váš domov a nastolí v něm sladce milou atmosféru. Její omamná a uklidňující vůně spojuje vanilku a myrhu s orientálními a dřevitými nótami šafránu a cedru.

  • Hlava: šafrán - elemi - l isty cedru
  • Srdce: davana - s tyrax -kosatec
  • Základ: vanilka - bílý cedr - myrha
428 Kč
S DPH
Varianta: 180 g
Vyprodáno - produkt naskladňujeme

packagePři nákupu v hodnotě nad 1800Kč DOPRAVA ZDARMA.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 1000Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex Labs, Alkemilla, Antipodes dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2500Kč DÁREK ZDARMA - mini balení produktu zn. Codex Labs z řady Antü dle aktuálního výběru.

redeemDnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 4000Kč DÁREK ZDARMA - úžasná bio rtěnka EYE OF HORUS dle vašeho výběru.

Objevte svůj ryzí půvab

Svíčka je bez parafínu, její knot je z čisté bavlny. Vydrží hořet přibližně 40 hodin.

Aromatické svíčky Plantes & Parfums jsou produktem tradiční ruční výroby v Provence. Jejich složení z čistě rostlinného tuku zaručuje, že při hoření nevzniká škodlivý kouř (a ani nepříjemný zápach) jako u svíček parafínových, proto jsou pro domácnost ideální. Další výhoda sójového oleje spočívá v pomalém hoření, takže svíčka vydrží přinášet radost a pohodu nečekaně dlouho.

Použití

  • Při prvním použití nechte svíčku hořet nejméně 2 hodiny a nezhášejte ji, dokud se všechen vosk na horním povrchu nerozpustí. Knot udržujte na délce 0.5-1 cm. 

SLOŽENÍ INCI

WAX, PARFUM (FRAGRANCE)

Plantes et Parfums
PPP675
3424090702519
close

Oblíbené produkty